Akçakoca’da da çocukların sevgilisi oldular

Akçakoca’da da çocukların sevgilisi oldular

Düzce Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü bünyesinde görev yapan ve gece gündüz bütün olaylara yaptıkları hızlı müdahale ile bilinen vatandaşların da sevgisini kazanan Motorlu Yunus Timleri haftasonu için gittikleri Akçakoca’da da çocukların sevgilisi oldular.


Huzuru bozanların, suçluların korkulu rüyası olan, Olaylara yaptıkları müdahalelerle bilinen hem motorlarıyla hem de giysileriyle vatandaşların ilgi odağı olan Motorlu Yunus Timleri, haftasonu Akçakoca’da bu yıl 17.’ncisi düzenlenen Finduk Festivali’nde ilçe asayişini sağlamak üzere görev aldılar. Ancak hem ilçeye gelen turistlerin hem de çocukların ilgi odağı oldular. Çocukalrının Yunus Timleriyle fotoğrafı olmasını isteyen anne ve babalar çocuklarını yunus timlerinde görevli polis memurlarının ellerine vererek hatıra fotoğrafı çektirdiler. Yunus timlerinin kucağında mutlulukları yüzerinden okunan miniklerde yunuslardan ayrılırken el sallayarak veda ettiler.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.