Devir Teslim Bugün

Devir Teslim Bugün

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonucunda belediye başkanlıkları kesinleşen adaylar mazbatalarını alarak görevlerine başlıyor.

MHP’den  Akçakoca Belediye Başkanı seçilen Okan Yanmaz, mazbatasını aldı. Yanmaz’a mazbatasını, Akçakoca adliyesinde İlçe Seçim Kurulu başkanı Hakim Tuğba Şener’in elinden aldı.

Akçakoca halkının büyük desteği ile belediye başkanı seçilen Yanmaz, kendisini destekleyen herkese şükranlarını sunduğunu söyledi.

Akçakoca adliyesine mazbata almaya giden Okan Yanmaz’ı MHP Akçakoca ilçe başkanı Mustafa Özensel yalnız bırakmadı.

Çok mutluğu olduğu gözlenen ile başkanı Özensel, “ Allah, kendisine güzel hizmetler ve başarılar nasip eylesin.'' diye konuştu.

DEVİR TESLİM TÖRENİ BUGÜN

MHP İlçe Başkanlığı da devir teslim töreni ile ilgili bir açıklama yaptı. Açıklamada, "Çarşamba günü yapılacak Akçakoca Belediye Başkanlığı devir teslim töreni için, saat 14:00'da Cumhuriyet Meydanı'nda buluşarak, Akçakoca Belediye binasına yürüyeceğiz. Tüm Akçakocalılar davetlidir." Denildi.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.