VALİZDEKİ KADIN CESEDİ SORUŞTURMASI TİTİZLİKLE SÜRDÜRÜLÜYOR

VALİZDEKİ KADIN CESEDİ SORUŞTURMASI TİTİZLİKLE SÜRDÜRÜLÜYOR

Bugün Bolu Dağı Bakacak Mevkii?nde D-100 kenarında bulunan kadın cesediyle ilgili olarak Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı yazılı açıklama yaptı. Yapılan açıklamada, cesedin İstanbul Adli Tıp Kurumuna gönderildiği belirtilerek, şüpheli ya da şüphelilerin bulunması için soruşturmanın titizlikle devam ettiği bildirildi.

 

Bugün , Kaynaşlı Bolu dağı mevkiinde uçurumun 6 metre aşağısında iki hurdacı tarafından valiz içerisinde kimliği tespit edilemeyen bir kadın cesedi bulunmuştu.

Olay sonrası Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı?ndan bir açıklama yapılarak, derhal soruşturma işlemlerine başlandığı, olay yeri inceleme ve ölü muayene işlemlerinin ardından bozulmuş kadın cesedinin kesin ölüm sebebinin tespiti amacıyla İstanbul Adli Tıp Kurumuna gönderildiği kaydedildi.  Soruşturmanın titizlikle devam ettiği, şüpheli ya da şüphelilerin tespitine çalışıldığı bildirildi.

 


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.