Başkan Özcan Talimat Verdi

Başkan Özcan Talimat Verdi

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, belediye tabelasına Türkiye Cumhuriyeti'nin kısaltması olan 'T.C.' ibaresinin eklenmesi talimatı verdi. 


Bolu Belediye Meclisi Nisan ayı 2’inci birleşimi, Belediye Başkanı Tanju Özcan başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantının Dilek ve Temenniler bölümünde söz alan CHP Belediye Meclis Üyesi Tahsin Mert Karagöz, 2013 yılından itibaren bankalardan başlayarak tüm resmi kurumlardan “T.C.” ibaresinin kaldırıldığını belirterek, “Vatandaşı olduğumuz Türkiye Cumhuriyeti’nin kısaltılmasını, yani T.C. ibaresini tekrar şanlı Bolu Belediyemiz’de yer almasını talep ediyorum” dedi. 


CHP’li Karagöz’ün teklifi üzerine Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan da, “Benim de talimatımdır. Meclis kararı alınmayacak bir konu zaten. Belediyenin önüne ‘T.C.’ ibaresini Pazartesi gününe kadar istiyorum” diyerek ilgili müdürlükten Pazartesi gününe kadar belediye binasında tabelalara “T.C.” ibaresi eklenmesi talimatı verdi. 


Başkan Özcan'ın talimatı gereği, Pazartesi gününe kadar belediye tabelasına "T.C." ibaresi eklenecek. 


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
14.4.2019
12:39

Keşke Tanju Özcan gibi başkan bizde de olsa ama nerde... Bizdekiler hep hırsızlık, arsızlık peşinde.Martın sonu bahar oldu Boluda bizimkiler halen kışı yaşıyorlar.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%48,72
Tuncelili


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.