Eller Ay’a Biz Yaya!

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, dünkü Düzce ziyaretinden önce de Bolu’da programlara katıldı. Bakan Turhan’ın Bolu’da  havaalanı müjdesi vermesi, Düzce’nin böyle yatırımlarda kısmetsiz olduğunu akıllara getirdi. Hızlı tren beklentisi de olan Düzce’nin bırakın havaalanını , sık sık arızalanmasıyla gündeme gelen ve kaldırılan nostaljik tramvay gibi projelerle avutulduğu görüşü ortaya çıktı.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan dün, Bolu ve Düzce’de bir dizi ziyaretlerde bulundu. 2020 yılında Bolu ve ülkenin önemli merkezlerinde 5G hizmetini sunacaklarını söyleyen Bakan Turhan Düzce’de ise hala bitirilememiş , uzun süredir şehrin gündeminde olan yol sorunlarının çözüleceğini bildirdi.

Bakan Turhan Bolu’ya bir müjde daha verdi. D-100 Karayolu üzerinde bulunan Eşref Bitli Kışlası'nın da sivil havacılığa açılacağını belirterek, “Bolu ilimizin turizm potansiyelinin yüksek olması nedeniyle, Eşref Bitlis Kışlası içerisindeki havaalanını sivil uçuşlara açmak maksadıyla, Sivil Havacılık ve Devlet Hava Meydanları işletmesindeki teknik ekibimiz çalışmalarını sürdürüyor. Burada bir takım iyileştirme çalışmaları yaparak, gerekli idari ve teknik çalışmaların tamamlanmasından sonra da bu bölgeyi sivil uçuşlara açmayı planlamaktayız” şeklinde konuştu.

Bakan’ın bu açıklaması ve komşuya verdiği müjde,  “eller Ay’a biz yaya” sözünü hatırlatırken, hızlı tren beklentisi de olan Düzce’nin ulaşımda ancak nostaljik tren gibi basit projelerle avutulacağını akıllara getirdi.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
9.3.2019
08:59

Aan peşpeşe bakanlar geliyor. Bu blze eter de artar. Bakıp bakıp gidiyorlar galiba.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%80,95
Aa
8.3.2019
12:31

Eeee ne demişler ağlamayan bebeğe emzik vermezler...

Katılıyorum   Katılmıyorum
%47,22
Oguzhab


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.