Bakanı Görünce Heyecanlandı

Dün Düzce’ye gelen Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’nin esnaf ziyaretleri sırasında güldüren bir diyalog yaşandı. Bakanı karşısında görünce heyecanlanan esnaf, iyi niyetini dile getirmeye çalışırken güldüren bir cümle kurdu.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, seçim çalışmalarında Faruk Özlü’ye destek vermek amacıyla dün Düzce’ye geldi. Pakdemirli bir çok esnafı ziyaret ederek, hem sorunlarını ve taleplerini dinledi, hem Özlü’ye destek istedi.

Pakdemirli’nin esnaf gezileri sırasında ilginç ve güldüren bir diyalog yaşandı.

Bakan Pakdemirli ile hatıra fotoğrafı çektiren esnaf, Bekir Pakdemirli’nin babası, eski siyasetçilerden merhum Ekrem Pakdemirli gibi yakışıklı olduğunu söylerken, bazı sıkıntılar olduğunu ancak çözüleceğine inandığını belirtti. Bakan Pakdemirli, “ inanın çözülecek, öyle çalışkan kadrolar varken, bu kadar değerli bir bakanımız varken, her şey çok güzel olacak” dedi, esnaf ise , “ şu güzelliğe bak, nasıl böyle bir araya geldiniz bu kadar güzel insanlar” şeklinde iltifatta bulundu. Bakan Pakdemirli ve Düzceli siyasiler esnafa bu sözleri için teşekkür ederken işte o anda esnafın sarf ettiği cümleler bir anda önce şaşkınlığa sonra gülüşmelere vesile oldu. Esnaf iyi niyetini dile getirmek istediği anda, “ Maşallah, nazar değer inşallah” deyince, “ değmesin, değmesin” sesleri yükseldi.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.