Fuhuşa Sürüklerken Yakalandılar

Düzce Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekiplerinin 1 aydır takip ettiği fuhuş çetesini çökertti. Yapılan operasyonda 3’ü yabancı uyruklu kadın 8 kadını fuhuşa sürüklediği tespit edilen 4 erkek şahıs yakalandı. Şahısların adliyeye çıkarılması sırasında ise yakınları gazetecilere saldırdı.

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri yaklaşık 1 aydır şehir merkezide fuhuş ve fuhuşa aracılık ettiği belirlenen 12 şahsı takibe aldı. Yapılan fiziki ve teknik takip sonrası para karşılığı cinsel ilişkiye girdiği tespit edilen yabancı uyruklu olan D.Z, M.A, A.S ile Türk D.D, K.L, M.O, H.U ve H.H’yi yakaladı. Yapılan soruşturmada kadınları fuhuş yapmaya zorlayan ve yer temin ettiği belirlenen Çağdaş B., Ali K., Cüneyt Y. Ve Şafak S. yapılan operasyonla yakalanarak göz altına alındılar. Göz altına alınan kadınlar zührevi hastalıklar hastanesine sevk edilirken diğer şahıslar ise Düzce Adliyesi’ne çıkartıldılar.

Şahıslar adliyeye çıkartılırken yakınları ise görüntü almak isteyen basın mensuplarına saldırdılar. Şahısların yakınları polislerin araya girmesi ile adliye önünden uzaklaştırıldılar.

 


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
16.3.2019
00:34

Bunları sadece ben değil daha önceden bilenler çok nerede yapıyorlar bina hangi ev var biler çok biliyor muzunuz Atatürk bulvarı ve Rasim Bedir de dah ne kadar var? Bunun ticaretini yapılar var

Katılıyorum   Katılmıyorum
%79,73
Jordan


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.