Düzce'de 222 Vaka

Düzce'de 206 Vaka

Kurban bayramının ilk günü acemi kasapların acil servisleri doldurduğu gün oldu. İlk günde yüzlerce acemi kasap kurban keserken kendisini yaraladığı için yada kurbanlıklarını hışmına uğradığı için hastanelik oldu.

Düzce’de Kurban Bayramının ilk gününde kurbanlarını kesmek isteyen vatandaşlar, her bayram olduğu gibi yine hastanelerin acil servislerini doldurdu. Daha çok kurban keserken kendisini yaralayanların olduğu ilk günde kurbanlık hayvanların hışmına uğrayarak yaralanan vatandaşlarda hastanelerin acil servislerini doldurdu. Düzce’den Atatürk Devlet Hastanesi Acil servisine 206 vatandaş kesi ve darp yarası ile başvuru yaptı. Tedavileri tamamlanan vatandaşlar ise kurbanlıklarını kesmeye kaldıkları yerden devam etmek için gittiler. Akçakoca’da ise 16 vatandaş kesik yarası, çarpma ve vurmaya balı darp şikayeti ile hastanelere koştu.    


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.