Sofuoğlu'da Tuna'yı yanlız bırakmadı

Cumayeri Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Recep Tuna; 31 Mart seçimlerinde kazanması halinde yapacağı projeleri muhteşem törenle tanıttı. Dünya şampiyonu ve eski motosiklet yarışçısı AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, “Biz mecliste 3 ay önce bir kanunu onayladık. Caddelerde hız drift yasaklanacak, cezalar arttırılacak. Peki bu hız tutkusu olan gençlerin bu tutuklarını yaşayacakları yerler var mı? yok öyle bir yer”  dedi.

Cumayeri Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Recep Tuna, 31 Mart seçi,mleri sonrasında kanması halinde Cumayeri için yapacağı projelerini muhteşem törenle tanıttı. Törene AK Parti Sakarya Milletvekili ve Motosiklet yarışçısı Dünya Şampiyonu Kenan Sofuoğlu’da katıldı. Kenan Sofuoğlu’nun yanı sıra proje tanıtım toplantısına Milletvekilleri Ayşe Keşir, Fahri Çakır, Belediye Başkanı Dursun Ay, İl Başkanı Mustafa Keskin, Düzce Belediye Başkan Adayı Faruk Özlü, partililer ve vatandaşlar katıldı. Proe tanıtım toplantısında konuşan Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Recep Tuna, göreve geldiğinde yaptığı çalışmaları anlatarak yapacağı projeler tek tek anlattı. Yaptığı çalışmaların devamı olan çalışmalar için Cumayerlilerden  yıl daha süre isteyen Recep Tuna, proeleri tamamladığında ise Cumayeri’nin turizm, sanayi alanında en önemli merkezlerinden olacağını ifade etti.

Recep Tuna’nın ardından mikrofona gelen Milli Motosikletçi AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, AK Parti Cumayeri Belediye Başkan Adayı Recep Tuna’nın proje tanıtım toplantısına katıldı. Kenan Sofuoğlu, sporcu olduğu dönemde Cumayeri ilçesine yapacakları yarış pistinin halen tamamlanamadığını söyledi. Türkiye’de hız tutkunları için pist eksikliği olduğunu işaret eden Kanan Sofuoğlu, “Türkiye’de çok büyük bir eksilik var. Motor sporlarına uygun tesis yok. Bu pisti siyasi kimliğim yokken sporcuyken benim yapacağımı söylediler bende arayış içindeydim. Biz mecliste 3 ay önce bir kanunu onayladık. Caddelerde hız drift yasaklanacak, cezalar arttırılacak. Peki bu hız tutkusu olan gençlerin bu tutuklarını yaşayacakları yerler var mı? Yok öyle bir yer yok. Biz bunu inşallah Cumayeri’nde yapacağız” şeklinde konuştu.

 Konuşmaların ardından aday tanıtımı yapıldı.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
4.3.2019
14:09

Keske o muhtesem torenden biraz pay da caybuku-cumayeri arasinda kalan yola ayirsaydin.biliyorsun veya sizin dediginiz gibi a kalite yolu driftciler bozuyor.gerci wolswagen cip o yolda sarsinti yapmaZ dime baskanim.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%60,47
81li
3.3.2019
22:57

Ferrari ile mi geldi. Millet işsiz aç sen de üç milyonluk arabanla hava at. Bu millet te size oy vermeye belediye otobüsü ile gelsin.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%52,08
Alaattin Aydoğdu


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.