Genç işadamlarından Rektör Çakar’a tam destek

Genç işadamlarından Rektör Çakar’a tam destek

Genç işadamlarından Rektör Çakar’a tam destek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 15 Mayıs’ta atama yapacağı Düzce Üniversitesi Rektörlüğü için Genç MÜSİAD Düzce Şubesi’nden mevcut Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar’a tam destek geldi. 


 Düzce Üniversitesi’nde 4. yılını dolduran Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, 15 Mayıs tarihinde yapılacak atamalar için yeniden aday oldu. Çakar’ın aday olmasından bu yana birçok STK ve siyasi parti desteğini açıkladı. 


 Genç MÜSİAD Düzce Şubesi Başkanı Hakan Bekar Rektör Çakar’a desteğini açıklayarak “Değerli Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar’a üniversitemize, ilimize ve ülkemize katmış olduğu değerden dolayı teşekkür ediyor.15 Mayıs’ta gerçekleştirilecek rektörlük seçiminde yeniden rektör olarak atanması destekliyor, başarılarının devamını diliyoruz” dedi.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
3.05.2019
00:46

Hakan bey piyasaya borçlarınızı ödeme yapmak gibi düşünceleriniz varmıdır? Rektör hanımın sizden bir destek beklediğini ben düşünmüyorum ama borçlu olduğunuz Kişiler destek bekliyor.bu insanların ahı sizin peşinizi bırakmaz abininde...

Katılıyorum   Katılmıyorum
%48,39
Makro yapı


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.