Gençlere ve bayanlara tahsis edilecek

Dün haber bültenimizde işlediğimiz Krempark arkasında bulunan OÇEM ile ilgili olarak Düzce Valiliği harekete geçti. Yazılı açıklama yapan Düzce Valiliği; “Bu hafta itibarıyla OÇEM eski binasında tadilata başlanacağı açıklandı.

Dün haber bültenimizde ve Duzcetv.com internet sitesinde yer verdiğimiz Krempark arkasında bulunan Otistik Çocuklar Eğitim Merkezi eski binasının içler acısı halini anlatan haberimizin ardından Düzce Valiliği harekete geçti. Düzce Valiliği’nden yazılı olarak yapılan yazılı açıklamada; “İlimiz yerel basın kuruluşlarından Düzce TV haber sitesinde yer alan "Hırsızlar Saklama Mekanı Yaptılar" başlıklı haberde bahse konu binada önümüzdeki hafta itibari ile tadilata başlanacak olup. Binanın tadilat sonrasında gençlerin ve bayanların kullanımı için eğitim merkezine dönüştürülmesi planlanmaktadır” ifadelerine yer verildi.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.