Güle oynaya birinci yılını kutladı

Güle oynaya birinci yılını kutladı

Düzce’nin hem nitelikli istihadamına destek veren hem de yaptığı işlerle örnek kuruluşları arasında yer alan Debateks, Ayteks grupla ile birlikte girdiği ilk yılını çalışanları ile birlikte düzenlediği eğlence programı ile kutladı.

Beyaz ve mavi yakılı şirket çalışanları gönüllerince eğlenerek 1. Yıllarını kutlarken, Debateks ise ülkenin içinde bulunduğu zor günlerde istihdam alanları oluşturarak işçi almaya ve çalışanlarına nitelik kazandırmaya devam ediyor.
Düzce’nin hem yaptığı işlerle hem de nitelikli işgücü ile örnek kuruluşlarından Debataks, birinci yaşını fabrika bahçesinde düzenlediği yemek ve eğlence ile çalışanları ile birlikte kutladı. Kuruluşun yaş günü programı yemek ile başladı. Debateks çalışanları ve aileleri, özel hazırlanan özel menü ile DebaTeks’in ilk yılını kutladılar. Ardından konuşma yapan Düzce Fabrika İnsan Kaynakları Müdürü Özlem Topal, şiirle başladığı konuşmasında çalışanlarla birlikte geçen bir seneyi değerlendirdi. İş ortamında zaman zaman kırılmalar yaşandığını belirten Özlem Topal, çalışanlardan helallik istedi ve nice yaşlara hep birlikte girme temennisinde bulundu.
Debateks Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Karataş ise; ilk günden bugüne kadar DebaTeks’in katettiği yolu anlatarak çalışan sayısında kadrolarının eksik olduğunu ve nitelikli istihdama devam oluşturmaya devam edeceklerini dile getirdi.

İstihdam oluşturmaya devam edeceklerini ifade eden Dursun Karataş, hem Debateks olarak büyümeye hem de  yeni çalışanlar almaya devam edeceklerini dile getirdi.
Konuşmaların ardından ise çalan müzik eşliğinde çalışanları ve aileleri gönüllerince eğlendiler.

 

300 çalışan ile istihdam oluşturuyor
Halen 300 çalışanı bulunan Debateks, ürettiği ürünlerle piyasada önemli bir yer tutan tekstil firmaları arasında yer alıyor. Debateks işçi alımlarına ve çalışanlarına da nitelik kazandıracak eğitimler vermeye devam ediyor. Böylece Debateks hem istihdam oluştururken bir taraftan da nitelikli işgücüne önemli katkılar sunuyor.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.