Bağımlılık Yapıcı Maddeler ile Mücadele Edilecek

Bağımlılık Yapıcı Maddeler ile Mücadele Edilecek

Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı başkanlığındaki Düzce Bağımlılık yapıcı maddelerle mücadele koordinasyon kurulu toplantısı yapıldı. Kurum Müdürlerinin yanı sıra toplantıya Yeşilay Düzce Şube Başkanı Arb. Av. Ali Dilber de katıldı.

 

Kaçakçılık İstihbarat Harekat ve Bilgi Toplama (KİHBİ) Dairesi başkanlığınca yürütülen, İçişleri Bakanlığı Uyuşturucu Kaçakçılığı ile Mücadele Koordinasyon Kurulu Düzce'de toplandı.

Söz konusu başkanlık heyeti, çalışmalarının etkinliğini artırmak amacıyla Düzce'ye geldi. Bu doğrultuda ilk ziyaret çalışmaları ile ülke genelinde bir model olan Düzce Bağımlılık Yapıcı Maddelerle Mücadele Koordinasyon Kurulu'nda gerçekleştirildi.

Toplantıda kuruy üyelerine geçmişten günümüze yapılan çalışmalar hakkında bilgi verildi. Düzce Öğretmen Evinde yapılan toplantıya  Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, KİHBİ Daire Başkanı Ömer Ulu, beraberindeki heyet, Yeşilay Düzce Şubesi Başkanı Arb. Av. Ali Dilber ve ilgili kurum müdürleri katıldı.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.