Saadet Partisi Genel merkez için kampanya başlattı

Saadet Partisi, haciz yoluyla polis eşliğinde boşaltılan Genel Merkez yerine yeni bir genel merkez binası için kolları sıvadı. Genel Merkez binası inşaatı için ise partililerden destek kampanyası başlatıldı. Saadet Partisi Düzce İl Başkanı Birkan Mertol, düzenlediği haftalık basın toplantısında kampanyanın detayları hakkında bilgi verdi.

Saadet Partisi İl Başkanlığı tarafından her hafta düzenlenen haftalık basın toplantısı bu hafta bütün Türkiye ve yurtdışı temsilciliklerinde aynı zamanda yapıldı. Düzce İl Başkanı Birken Mertol’un gündeminde ise 3 konu ele alındı. Saadet Partisi Düzce İl Başkanlığı’nda yapılan haftalık olağan basın toplantısında Birkan Mertol 3 ana konuyu ele aldı.  Birkan Mertol; yaptığı açıklamalarda 31 Mart seçimlerinde Belediye başkanı olan isimlere hayırlı olsun diyerek başladığı basın toplantısında; “Öncelikle 31 Mart yerel seçimlerinin ülkemize ve Düzcemize hayırlı olsun diyoruz. Seçimler bitmiştir şimdi çalışma zamanıdır. Belediye başkanlığını kazanan tüm arkadaşlarımızı canı yürekten Saadet Partisi İl Teşkilatı olarak tebrik ediyoruz. İnşallah yapacakları güzel hizmetlerde Saadet Partisi her zaman yanlarında olacaktır. Yalnız tasvip etmediğimiz, Düzce’nin hayrına olmayan icraatlar olduğunda da Düzce halkıyla birlikte onların karşısında olmaya her zaman olduğu gibi devam edeceğiz. Saadet Partisi olarak Belediye Başkanlarından şöyle bir ricamız var. Teslim almış oldukları belediyenin gerçek durumunun bir fotoğrafına çeksinler ve Düzceli hemşerilerimizle paylaşmalarını istiyoruz ki bunu paylaşmazlarsa yarın kendilerini de birçok konuda töhmet altında kalmasınlar diye bu hatırlamayı yapıyoruz” dedi.

 

Beka sorunu hemen bitti

Seçimlerde sık sık dile getirilen beka sorununa da değinen Birkan Mertol, seçimlerin ardından Beka sorunu rafa kalktığını ifade etti. Birkan Mertol; “16 Nisan itibariyle ülkemizde beka sorunu bitmiştir. Bu konuda Saadet Partisi memnuniyetlerini dile getiriyor. Yani 3-5 aydır devam eden beka sorunu Türkiye için sona ermiştir. Bu konuda da gözümüz aydın olsun diyoruz” dedi.

 

Kampanya başlatıldı

Haciz işlemleri nedeniyle polis nezaretinde boşaltılan Saadet Partisi Genel Merkezi ile ilgili açıklamalar da yapan Birkan Mertol, adli süreç devam ederken böyle parti genel merkezinin boşaltılmasına anlam veremediğini dile getirdi. Birkan Mertol, ayrıca Saadet Partisi’ne yeni bir genel merkez binası yapılması için çalışmalara başlandığını ve partililerin ve gönüldaşlarının da katılacağı bir kampanya başlattıklarını dile getirdi. Birkan Mertol; “Saadet Partisi için milli görüş partileri için Muhterem Liderimiz Prof. Dr. Necmettin Erbakan hocamız için Ankara Balgat da bulunan Saadet Partisinin bir dokunulmazlığı vardı, Balgat’ta ki binamız da bir hukuki süreç devam ederken maalesef hukuk çiğnenerek polis muhalefetiyle, icra muhalefetiyle genel merkez binamız boşalttırılmıştır. Ama Saadet Partisi bir binadan müteşekkil değildir. Rahmetli hocamızın çok kıymetli bir sözü vardır; binanız varsa tabela asın, binanız yoksa bir çadır kurun çadıra tabela asın, çadırda kuramıyorsanız bir ağaca bir tabela asın ve altında toplanın ve cihat hareketine devam edin derdi. Onun için parti genel merkezini boşaltmak zorunda kaldık. Ama hukuki süreç devam ediyor. Orası milli görüşçülerin öz varlığıdır. Hiç kimsenin şahsi malı değildir. Bizim için o bina küçük bir bina idi. Bugün Saadet Partisi yüksek istişare kurulu toplantısı gerçekleştirildi. Saat 11’de de yapılan bu istişare sonucu Saadet Partisine yakışır, Saadet Partisi’ni iktidara taşıyacak büyük bir genel merkez binası arsası satın alınarak 2 yıl içerisinde teşkilat mensuplarının katkılarıyla bir bina yapılması kararı alınmıştır. Bugün itibariyle de bu kampanya başlamıştır. Saadet Partililerden, gönüldaşlarımızdan ve milli görüşçülerden bu kampanyaya katılmaları ve destek vermelerini istiyorum” dedi.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
17.4.2019
11:04

Utanmanızın olmadıgını seçimlerde yaptığınız ittifak ile gördü bu millet dilenmenizede şaşırmaz ayıplamaz kimse

Katılıyorum   Katılmıyorum
%80,41
Cem
17.4.2019
10:52

ESKILER NE DIYOR NERDE SOYUNUYORSANIZ ORDA GIYININ DERLER anlayana (chpkk)

Katılıyorum   Katılmıyorum
%59,18
ilhan
17.4.2019
10:39

vah vahhh düştüğünüz hale bir bakın, hangi yüzle bu milletten yardım bekliyorsunuz

Katılıyorum   Katılmıyorum
%57,14
acınacak halınızı görün


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.