7/24 Ödeme İmkanı

7/24 Ödeme İmkanı

7/24 Ödeme İmkanı

Bazı basın yayın organlarında çıkan "Belediye'de Su Faturası Krizi - Vatandaş Fatura Ödeyemiyor" başlıklı haberler üzerine Düzce Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, Düzce Belediyesinde su faturası ödemesi konusunda bir kriz olmadığı belirtilerek, belediye internet sitesi E Ödeme sistemi üzerinden 7/24 ödeme yapılabildiği açıklandı. 

Düzce Belediyesi tarafından yapılan açıklama şu şekilde;

"Vatandaşlarımız, su faturalarını belediyemizde bulunan veznelerden, anlaşmalı bankaların internet ya da mobil uygulamaları üzerinden ve Düzce Belediyesi İnternet sitesi E Ödeme bölümünden ödeyebilirler.

Son ödeme tarihi geçmiş su faturaları; her kurumun faturasında olduğu gibi cezalı duruma düştüğünden interaktif tahsilat alt yapısını kullanan Akbank, Halkbank, Kuveyt Türk, Fibabank, QNB Finansbank ve Vakıf Katılım Bankası hariç, diğer bankalar aracılığı ile ödenmesi mümkün değildir.

Ayrıca vatandaşlarımız son ödeme tarihi geçmiş su faturalarını, belediye internet sitesi E Ödeme sistemi üzerinden 7/24 kredi kartları ile diledikleri zaman ödeyebilirler.

Vatandaşlarımızın fatura ödemelerini son ödeme tarihinden önce yapmaları, gecikme durumuna düşmemeleri büyük önem arz etmektedir. Bu konuda hassasiyet gösterilmesini rica eder, anlayış için teşekkür ederiz"


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.