Belediyede Atamalar

Belediyede Atamalar

Belediye Başkanı Faruk Özlü'nün yaptığı değerlendirme sonucunda, başkan yardımcılıklarına danışman ve aynı zamanda Düzce Üniversitesi öğretim üyesi Dr. Cengiz Tuncer ile uzun süredir Mali Hizmetler Müdürlüğü görevinde bulunan Okan Özkasap getirildi.

Başkanlık İletişim Ofisi sorumlusu Burçin Sarıcan İnsan Kaynakları ve Eğitim Şube Müdürü oldu.

Mali Hizmetler Müdürlüğü'ne Semra Şen, Bilgi İşlem Müdürlüğü'ne Orhan Topçu, Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü'ne Kenan Özen, Su ve Kanalizasyon ve Fen İşleri Müdürlüğü'ne Samet Gümüş, Zabıta Müdürlüğü'ne Sezgin Diner, İmar-Emlak ve İstimlak Müdürlüğü'ne Hamit Erdoğan, Muhtarlık İşleri Müdürlüğü'ne Ayşe Kılıç, Temizlik İşleri Müdürlüğü'ne Emrah Gülmez Kültür İşleri Müdürlüğü'ne Ahmet Bilir, Sosyal İşler Müdürlüğü'ne Yasemin Özel Uğurçelik, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Mezarlıklar Müdürlüğü'ne Kenan Albayrak,  Teftiş Kurulu Müdürülüğü'ne ise Abdulvahap Demirel getirildi.

Başkan Yardımcısı Dr. Cengiz Tuncer'in Veteriner İşleri Müdürlüğüne, Başkan Yardımcısı Okan Özkasap'ın Yazı İşleri Müdürlüğüne, Özel Kalem Müdürü Cihan Ünal da Destek Hizmetleri Müdürlüğüne vekalet edecekleri bildirildi.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.