Amerika kasabası değil Düzce sokakları

Amerika kasabası değil düzce sokakları

Hem trafiği durduruyorlar hem Düzcelileri parasıyla dikilen çiçekleri yiyorlar.
Başıboş atlar, bulvara çıktı trafik altüst oldu. Orta refujde otlayan atlar, Düzce Belediyesi tarafından milyonlarca lira verilerek dikilen süs bitkilerini de yiyerek karınlarını doyurdu. Bu görüntüler ise Amerikan filmlerindeki kasabaları anımsattı.


Düzce sokak, cadde ve bulvarları başıboş hayvanların mekanları oldu. Hayvanseverlerin ve vatandaşların alıştığı manzaralara bu defa başıboş atlar eklendi. Nezih Tütüncüoğlu bulvarına çıkan atlar orta refüjde Düzce Belediyesi tarafından milyonlarca lira verilerek ekilen dikilen bitki ve çimenleri yiyerek karınlarını doyurdular. Karınları doyan atlar bu defa da bulvara çıkınca trafik altüst oldu. Uzun süre atların yoldan çekilmesini bekleyen sürücüler, atların yoldan çekilmesi ile yollarına devam edebildiler. Ancak sık sık yola çıkan atlar nedeniyle bulvarda trafik uzun süre durdu. Atların bu görüntüsü ise Amerikan filmlerindeki kasabaları andırırken, yoldan atları yoldan geçmekte olan bir vatandaş kovdu. Atların yoldan çekilmesiyle trafik normal akışına döndü. 


Düzce sokakları, caddeleri ve bulvarlarında başıboş hayvanlar nedeniyle sık sık trafiğin durması sürücüleri ve vatandaşları mağdur ederken Düzce Belediyesi Veteriner İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı ve başarılı beyin cerrahı Cengiz Tuncer’in başıboş hayvanlar için ne gibi önlemö alacağı ise halen merak ediliyor.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
3.09.2019
13:34

Atlar bence basibos degil. Cunku boyunlarinda ipler bagli ve bu ipler bayagi uzun . yani bi yere bagli olmasi icin yapilmis.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%63,41
Duzce
3.09.2019
13:16

AH BE DÜZCEM AH SAHİPSİZ DÜZCEM GELEN YER GİDEN YER DEPREMDEN SONRA DÜZCEYİ İL YAPTILAR İLÇE İKEN BUNDAN İYİ HİZMET ALIYORDU İL OLDU KASABA GİBİ KALDI GELEN YEDİ GİDEN YEDİ BAKALIM GÖRELİM 5 AY OLDU HİÇ BİR İCRAAT YOK İSTANBUL CADDESİ DAHİL CADDE VE ARA SOKAKLAR OKUL ÖNLERİNE KALDIRIMLARA PARK ETMELER KALDIRIMDAN BİSİKLET VE MOTORSİKLETLERİN GİTMESİ YAHU ŞU İSTANBUL CADDESİNİ BİRDAHA TRAFİĞE AÇILMAK ÜZERE TRAFİĞE KAPATINDA MİLLETTE RAHAT ETSİN

Katılıyorum   Katılmıyorum
%53,23
AH BE DÜZCEM AH


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.