Fabrika Önünde Uzun Kuyruk Oluştu

Fabrika Önünde Uzun Kuyruk Oluştu

Düzce’de Aryıldız Çatal Bıçak Fabrikası’nın, 50 kişilik personel alımı için yaptığı duyuru, fabrika binası önünde uzun kuyruklar oluşmasına neden oldu.

Düzce’de bir fabrika tarafından yapılan iş ilanına vatandaşlar adeta akın etti.

Çinliler’e ait Aryıldız Çatal Bıçak Fabrikası geçtiğimiz gün 50 kişiyi işe alacağını duyurmuştu. Ancak iş ilanına 2000 kişi başvuruda bulundu. Sabahın erken saatlerinde fabrika önüne gelen binlerce vatandaş iş başvurularını yapmaya çalıştı. Fabrika önünde yaşanan izdiham ise, Düzce’de yaşanan işsizlik sorununu bir kez daha gözler önüne serdi.

Fabrikaların birer birer kapandığı Düzce’de, yaşanan bu izdihamın ne kadar süreceği merak konusu oldu. Düzceliler, son dönemlerin en büyük sorunu olan işsizlik sorunun, yapılması gereken yatırımlarla çözülmesini bekliyor.

Haber: H. DURNA


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
10.01.2020
18:45

Düzcede işsizlik yokmuş sen o olmayan beyninle yaşamaya devam et. ülkenin nasıl bi dar boğazda olduğundan haberin yok gelmişin boş muhabbet yapıyorsun.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,00
Çetine
10.01.2020
14:06

Geldigimiz nokta bu 5 milyon kayitli issiz var nolcagni saniyor.hersey guzel turkiye buyuyor turkiye cok guclu yonetin cok iyi ekonomi buyuyooooorrrrrr...

Katılıyorum   Katılmıyorum
%42,31
Adalet
10.01.2020
13:35

Bence işsizlik yok, başvuranları kontrol etsinler 1.500 ü zaten bir işte çalışıyordur. Düzce'de işten memnuniyetsizlik var, kimse çalışmak istemiyor. Oturarak para kazanmak iyi tabii.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%72,06
Çetin


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.