Düzcespor’dan Kamp Daveti

Düzcespor’dan Kamp Daveti

Profesyonel Futbol Takımımız, Düzce ve diğer illerde lisanlı olarak futbol oynayan futbolcuları önümüzde ki hafta yapılacak olan 3 günlük kamp programına davet edecek.
Takımımızın 10-11-12 Temmuz 2019 tarihlerinde 3 gün süreyle gerçekleştireceği kamp programına daha öncesinde Akademi Ligi, Bölgesel Amatör Ligi, Süper Amatör Liglerinde futbol oynamış ve lisansı olan veyaşları  17 ile 20 olan futbolcuları Profesyonel Futbol Takımımıza kazandırmak için davet edilecek. 
Yapılacak olan kampa davet edecek olan futbolcular, belli kriterlerden geçirilerek gerekli görülmeleri halinde ikinci aşamaya geçirilecek ve A takımımızda görev verilecek. İl dışarısından gelecek olan sporcularında takımımızın Şıralık Tesislerinde konaklama imkanı bulabilecekler.
Müracatların yalnızca internet ortamında kulübümüzün resmi mail adresi olan duzcespor1967@hotmail.com adresine AD- SOYAD, DOĞUM TARİHİ, SON OYNADIĞI TAKIM VE TELEFON NUMARASINI yazmaları yeterli olacak.
Kapm programına katılmak isteyen futbolcuların 9 Temmuz 2019 Salı gününe kadar kulübümüzün mail hesabından iletişime geçmeleri gerekmektedir.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.