UA-22840198-1

MİNİKLER MODEL UÇAK YAPIYOR

MİNİKLER MODEL UÇAK YAPIYOR

Su Damlası Eğitim Kurumlarında minikler model uçak yapmayı öğreniyorlar. Hem eğlenen hem öğrenen öğrenciler model uçak eğitimlerine büyük ilgi gösteriyorlar.

 

 

İnsan taşıma yeteneği olmayan, sınırlı boylarda imal edilmiş motorlu ya da motorsuz havada ağır uçabilen bir hava aracı olan model uçak yapımı, Düzce Su Damlası Eğitim Kurumlarında miniklerin keyifli dakikalar geçirmelerini sağlıyor.

Çocukların el becerilerini arttırmak, dikkat dağınıklığı olan çocukların dikkat bozukluğunu gidermeye yardımcı olmak ve sabretme meziyeti kazandırmak amacıyla düzenlenen etkinliklerde öğrenciler, 

Model Uçak Öğretmeni Vildan Ak ve İstanbul Türk Hava Kurumu yetkilisi İsmet İlhan model uçak faaliyetleri hakkında bilgi verirken, hem havacılık faaliyetleri hakkında çalışmalar yaptıklarını belirttiler, model uçak atölye çalışmaları yaptıklarını ifade ettiler. 


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.