DÜZCE UĞUR'DAN DEV EĞİTİM YATIRIMI

DÜZCE UĞUR'DAN DEV EĞİTİM YATIRIMI

Düzce?de verdiği eğitim ile özel okullar arasında haklı yer edinen aldığı başarılı sonuçlarla adından söz ettiren Özel Uğur Okulları, yaptığı yatırım ile Özel Uğur Fen Lisesi ve Anadolu Lisesinin temelleri atıldı. Gelecek eğitim öğretim dönemine yetişmesi planlanan yatırım ile Düzce yeni bir konsepte daha kavuşacak.

 

 

Düzce Özel Uğur Okulları, gelecek yıl eğitim öğretim döneminde yeni binasında hizmet vermeye başlayacak. Verdiği eğitim ile ve eğitimde farklı anlayışı ile hem öğrencilerin hemde velilerin haklı sevgisini kazanan okulun inşaatınin bitmesiyle birlikte 2019-2020 eğitim öğretim döneminde Düzce Özel Uğur Okulları bünyesine FEN Lisesi ve Anadolu Lisesini de katarak öğrenci ve velilerin hizmetinde olacak. Körpeçler Mahallesi Aşiyan Konakları arkasında 6 bin metrekare arazi üzerine kurulacak Özel Uğur Fen ve Anadolu Lisesi?nin temelleri de yapılan törenle atıldı. Okul Kurucusu Gökhan Sarıgül Okul, yeni okul projesi hakkında bilgiler vererek, ?Öğrencilerimize eğitim ve öğretimin en niteliklisini vermeye çalışıyoruz. Gerek kadromuz gerekse eğitim sistemimiz bu yönde çalışmalar uygulamaktadır. Öğrencilerimizi daha iyi fiziki şartlarda okutmayı kendimize bir görev saydık. Bu sebeple okulumuz 20 derslikten oluşacak ve okulumuzda fen laboratuarları, görsel sanatlar sınıfı, müzik sınıfı, ve ders aralarında öğrencilerin keyifli vakit geçirebilecekleri sosyal yaşam alanları bulunacak?dedi.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.