ŞÜKRAN ÖNEY?DE VELİLER İÇİN ETKİNLİK

ŞÜKRAN ÖNEY?DE VELİLER İÇİN ETKİNLİK

Şükran Öney Anaokulunda bu kez veliler için etkinlik düzenlendi. Veliler, okulda kurulan atölyede doğal sabun ve krem yaptılar.

 

 

Şükran Öney Anaokulunda , Avrupa Birliği Projesi ?SCIENCE BEES WORK FOR NATURE?  kapsamında Doğal Sabun ve krem atölyesi kuruldu. Okul Velisi Filiz Yalçıntarafından katılım gösteren velilere doğal yağlar, sabun yapımı, doğal bitkiler noktasında bilgilendirme sunumu gerçekleştirildi.

 Bilgilendirme sunumunun ardından doğal maddelerin kullanımı ile tüm veliler tarafından doğal sabun ve krem yapıldı. Atölye çalışmasının ardından uygulama yapan tüm katılımcı velilere sertifika töreni ile belgeleri verildi.

     

Avrupa Birliği Projesi ?SCIENCE BEES WORK FOR NATURE?  kapsamında yapılan Atölye çalışması aynı zamanda Okullar Hayat Olsun Projesi amacını taşıyan bir etkinlik oldu. Şükran Öney Anaokulu Hafta sonu velilerin ve çevrenin hizmetine açılarak, öğrenme ortamı sağlandı.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.