MÜDÜRLERE 2023 VİZYONUNU ANLATTI

MÜDÜRLERE 2023 VİZYONUNU ANLATTI

Prof. Dr. Servet Özdemir, Düzce?de görev yapan Okul Müdürlerine 2023 Eğitim Vizyonu konulu konferans verdi.

Milli Eğitim Bakanlığının 2023 Eğitim Vizyonu Belgesinin uygulamasına yönelik farkındalık oluşturmak amacıyla Başkent Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Servet Özdemir´in konuşmacı olarak katıldığı ?2023 Eğitim Vizyonu ve Eğitimde Dönüşüm? konulu konferans Düzce Belediyesi Kültür Merkezinde düzenlendi.

 Konferansa Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Mehmet Yılmaz, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, Müdürlük yöneticileri, İl geneli tüm okul/kurum müdürleri ve merkez ilçede görev yapan rehber öğretmenler katıldı. Konferansın açılış konuşması İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit tarafından gerçekleştirildi.

Prof. Dr. Servet Özdemir tarafından gerçekleştirilen konuşmanın ana başlıklarında,  2023 Eğitim Vizyon Belgesinin hayata geçirilebilmesi için temel felsefesi, politikası ve konu başlıklarının hedefleri, uygulamada karşılaşılabilinecek zorluklar, uygulama süreci öncesinde yapılması gereken ön hazırlıklar, eğitim sistemine getirilen yenilikler ve eğitimcilere düşen görevler yer aldı.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.