MİLLİ EĞİTİMDEN ÖNEMLİ DUYURU

MİLLİ EĞİTİMDEN ÖNEMLİ DUYURU

İl Milli Eğitim Müdürlüğünden verilen bilgiyle, terörle mücadelede yaralananların başvurabileceği personel alınacağı, başvuruların İş-Kur?a yapılacağı bildirildi.

 

 

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından İŞ-KUR aracılığıyla Bakanlığa bağlı okul ve kurumlarda Sürekli İşçi pozisyonunda istihdam edilmek üzere engelli ve terör mağduru (TMY-(Terörle Mücadelede Yaralanmış) kişilerin başvurabileceği personel alımı yapılacak.

Bu kapsamda Düzce?deki okullarda temizlik personeli olarak çalıştırılmak üzere terör mağduru 6 kişi, okulların pansiyonlarında aşçı olarak çalıştırılmak üzere engelli 7 kişi ve okul ve kurumlarda temizlik personeli olarak çalıştırılmak üzere engelli 10 kişi personel istihdamı yapılacak.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından verilen bilgiyle, başvuruların İŞ-KUR?a yapılacağı, 17. Eylül 2018 günü başvuruların sona ereceği duyuruldu.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.