TSO BAŞKANI PAZVANT DUYURDU

TSO BAŞKANI PAZVANT DUYURDU

2017 yılında kurulan Akçakoca İhtisas Organize Sanayi Bölgesi ilk tapusuna kavuştu.

Akçakoca Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Pazvant Akçakoca İhtisas Organize Sanayi Bölgesinin ilk tapusuna kavuştuğunu duyurdu.

Organize Sanayi Bölgesinin ilçeye kazandırılması için, Oda çalışmaları nezdinde 2017 yılında 335 sicil numarası ile Akçakoca İhtisas Organize Sanayi Bölgesi adıyla kazandırıldığını hatırlatan Pazvant, ?O günden bu güne çalışmalarına devam ettiğimiz OSB?mizin bu gün, mülkiyeti hazineye ait iken 4652 sayılı Organize Sanayi Bölgeleri Kanunun 4. Maddesi uyarınca Organize Sanayi alanı olarak kullanılmak üzere bedelsiz olarak Akçakoca İhtisas Organize Sanayi Bölgesi tüzel kişiliğine devredilerek ilk tapusuna sahip olmuştur.? Şeklinde açıklamada bulundu.

Pazvant, eski Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü,  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu , Düzce Valisi Zülkif Dağlı?, Akçakoca Kaymakamı Yasin Öztürk, eski Kaymakam Adıyaman Valisi Aykut Pekmez, Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici ?ye ve emeği geçen herkese desteklerinden dolayı teşekkür etti.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.