BAKAN ÖZLÜ NET KONUŞTU

BAKAN ÖZLÜ NET KONUŞTU

AK Parti Düzce Gençlik Kolları olağan kongresine katılan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü, ?İster 2008?de olduğu gibi, partimizi kapatmaya çalışsınlar, ister 2013?de olduğu gibi, sokakları talan etsinler, ister 15 Temmuz?da olduğu gibi, darbe yapmaya teşebbüs edip canımıza kast etsinler, yolumuzdan dönmeyeceğiz? şeklinde konuştu.

 

 

 AK Parti Düzce Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresi, Düzce Belediyesi Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.

 Geniş katılımla yapılan genel kurulda bir konuşma yapan AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Melih Ecertaş, CHP?ye yüklenerek ?CHP?nin il kongrelerinde gündem maddelerinin içerisinde açılış yoklama, kavga kapanış şeklinde olurken bizim gençlik kollarında ki kongrelerde birlik takdire şayandır? ifadelerinde bulundu.

 Bakan Özlü ?Bahane üretmeden çalışacağız?

 Bakan Faruk Özlü, milletin uzun yıllar boyunca istikrar, güven istediğini belirterek ?Millet inancına hürmet istedi, hizmet ve yatırım istedi. AK Parti, milletimizin tüm bu isteklerinin, umutlarının ve taleplerinin bir tezahürü olarak ortaya çıktı. Bizler, milletimize hizmetten geri durmadık. Bundan sonra da, vatandaşlarımızın hizmetinde olmaya devam edeceğiz. Alçak gönüllü, hoş görülü, ahlaklı, faziletli olmayı sürdüreceğiz. Milletimizin umudunu diri tutacağız. Demokrasinin teminatı, reformların adresi olacağız. Asla mazeret üretmeyeceğiz. Çıtamızı asla düşürmeyeceğiz. Hiçbir koşulda yorulmadan, yılmadan, bahane üretmeden çalışacağız. İster 2008?de olduğu gibi, partimizi kapatmaya çalışsınlar; İster 2013?de olduğu gibi, sokakları talan etsinler,           İster 15 Temmuz?da olduğu gibi, darbe yapmaya teşebbüs edip canımıza kast etsinler, Yolumuzdan dönmeyeceğiz. İçerideki ve dışarıdaki alçakların karşısında, dimdik duracağız. Sizler; sadece davamızın değil, demokrasimizin, bu ülkenin birliğinin ve bütünlüğünün de teminatısınız.15 Temmuz hain darbe girişiminde, büyük bir cesaret ve özveriyle meydanlara akan, darbeyi püskürtme iradesi gösteren gençlerimizin, siyaset dışında kalması bu ülkeye haksızlıktır. Bu bir bayrak yarışıdır? şeklinde konuştu. 

 

 

 


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.