KENDİLERİNE İSİM DE TAKMIŞLAR

KENDİLERİNE İSİM DE TAKMIŞLAR

Düzce bu kez yapılmayan köy yolu ile ulusalda. Merkeze bağlı Düverdüzü köyünden vatandaşlar, Ulusal Kanala gönderdikleri görüntüyle, siyasilerin yıllardır söz verdiği ama yapmadığı yollarına ellerinde kazma küreklerle toprak attılar. Köylüler bir de kendilerine isim taktılar, ? Köylere Hizmet Birliği biziz?..

 

 

Siyasileriyle ve idarecileri ile sık sık ulusal medyaya malzeme olan Düzce, Ulusal kanala WhatsApp ihbar hattından  gönderilen bir görüntüyle yine ulusalda yer aldı.

Görüntünün kaynağı Düverdüzü köyüydü. Yıllardır söz vermelerine rağmen yollarının yapılamasına isyan eden Düverdüzü köylüleri, kazmayı küreği aldılar, siyasilerin idarecilerin yapamadığını yapmak için harekete geçtiler.

Düverdüzü köyü sakinleri tüm resmi makamlara gerekli başvuruları yaptı ama sonuç alamayınca son çare olarak kendileri yoldaki çukurları kapattılar.

Gönderdikleri videoda dertlerini anlatan köylüler,  bir yandan da yola toprak attılar.Köylüler, ? Köylere hizmet diyorlar ya hizmet birliği biziz? dediler.

 

 

 

 


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.