ÇAREYİ KALDIRMAKTA BULDULAR

ÇAREYİ KALDIRMAKTA BULDULAR

Düzce Belediyesinin Küçüksu?daki nikah salonu önünde bulunan dev buket artık yok. Salona ayrı bir güzellik katan buket vatandaştan kurtarılamayarak sürekli yenilenmek zorunda kalınınca kaldırıldı.

 

 

Düzce belediyesinin en önemli sosyal projelerinden biri olan Küçüksu Parkı nikah salonu geçtiğimiz yıl hizmete açılmıştı.  Nikah salonunun bahçesine yeni evlenecek çiftleri karşılayacak dev bir çiçek konulmuştu..

Nikah salonuna estetik bir görünüm kazandıran dev buket konulduğu günden bu yana büyük ilgi görmüş, vatandaşlar önünde fotoğraf çektirirken, bazı vatandaşlar tarafından ise tek tek yolunmaya başlamıştı.

İşte duyarsız vatandaşlarla baş edemeyen belediye hemen hemen hergün buketi yenilemekten bıkınca çareyi kaldırmakta buldu. Salonun önündeki bu görsel güzellik yok olurken, dev buketin yeniden konulup konulmayacağı hakkında ise bilgi alınamadı.

 


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.