MUHTAR GÖRÜNTÜLÜ CEVAP VERDİ

MUHTAR GÖRÜNTÜLÜ CEVAP VERDİ

Dünkü haber bültenimizde, Muncurlu köyünde bir vatandaşın haber merkezimize gönderdiği  çeşmeden akan çamurlu suyu gündeme getirmiştik. Haberimizin ardından köy muhtarı İrfan Yesirci de bir çekim yaptı ve çeşmeden temiz su aktığını söyleyerek, ? bu suyu bulanık diyorlar, muhalifler konuşuyor? şeklinde cevap verdi.

 

 

Muncurlu köyünün yıllardan beri en büyük şikayeti olan su sorununu vatandaşın görüntülediği çeşmeden akan çamurlu  suyla dün gündeme getirmiştik.

 ? Bu suyla mı oruç açacağız? diyerek isyan eden vatandaş, yetkililere seslenmiş, ? gelsinler kendileri içsinler? diyerek çeşmeden akan çamurlu suyu görüntülemişti.

Haberimizin ardından Muncurlu köyü muhtarı bu iddiaya görüntülü olarak cevap verdi. Çeşmesinden akan temiz suyu çeken muhtar İrfan Yesirci, ? bu su bulanık diyorlar, bakın tertemiz su ben içiyorum? diyerek bardağa doldurduğu suyu içti ve bir de ekledi, ? muhalifler konuşuyor??.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.