VATANDAŞTAN YOĞUN İLGİ

VATANDAŞTAN YOĞUN İLGİ

Düzce Belediyesinin, vatandaşların talep, görüş ve şikâyetlerini iletebilmeleri için akıllı cep telefonlarında kullanılan Whatsapp hizmeti, yoğun ilgi görüyor. Mayıs ayından bu yana kullanılan ihbar hattına bugüne kadar 650 talep geldiği açıklandı.

Mayıs ayı itibariyle oluşturulan sistemde birçok vatandaş şikâyetlerini Whatsapp üzerinden dile getirmeye başladı. Yeni başlayan uygulamayla birlikte vatandaşlar, karşılaştıkları olumsuzluklar ile talep ve şikâyetlerini resimli, görüntülü ve bilgi notuyla beraber Whatsapp uygulaması üzerinden ?0533 788 8181? numaralı hatta iletebiliyorlar. Alo 153 Beyaz Masa Merkezinde toplanan veriler ilgili birime bildiriliyor.

Vatandaşlarla bire bir irtibat kurduğu hat üzerinden, Düzce Belediyesi çalışmaları kapsamında bu güne kadar değerlendirmeye alınan toplam talep sayısı 650 ?ye ulaştı.

Konu ile açıklama yapan Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, ?İlimizde yaşayan vatandaşlarımızın bizlere doğrudan ulaşabilmeleri için ülkemizde oldukça yaygın olarak kullanılan Whatsapp iletişim hattını hayata geçirerek sorunları daha hızlı, çözüme ulaştırmak adına çalışma başlatmıştık. Vatandaşlarımızın ilgisi oldukça yoğun oldu. Gelen her talebe anında cevap vermeye, sorunları çözmeye gayret gösteriyoruz.? diye konuştu.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.