VATANDAŞLAR TELEVİZYONUMUZU ARADI

VATANDAŞLAR TELEVİZYONUMUZU ARADI

Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan Gürcü Osman Cami bahçesini uzun yıllardır gölgeleyen ağaçlardan biri kesildi. Ağacın kesildiğini gören bazı vatandaşlar tepki gösterdi. Ancak caminin hemen yanındaki taksici esnafı ağacın çürüdüğü için kesildiğini söyledi.

Düzce?nin en eski camilerinden biri olan Gürcü Osman Camiinin bahçesinde en az cami kadar eski olan ağaçlar gölge veriyor. Bahçenin bulvar tarafına gelen kısmında dev gövdeli ağaçlardan birinin kesilmesi vatandaşların dikkatini çekti.

Haber merkezimizi arayan vatandaşlar, cami bahçesine gölge veren ve özellikle yaşlıların oturduğu alanlara serinlik sağlayan ağacın kesilmesine anlam veremediklerini söylediler.

Gürcü Osman cami bahçesindeki ağacın kesilme nedenini ise hemen cami yanında hizmet veren bir taksici esnafı anlattı. Esnaf, ağacın çürüdüğünü, gölgesinden faydalandıklarını ancak belediyenin kestiğini dile getirdi.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.