BAŞKAN DEMİRCİ OLDU DEMİR DÖĞDÜ

BAŞKAN DEMİRCİ OLDU DEMİR DÖĞDÜ

Düzce Belediye Başkanı Dursun ay, vefa ziyaretlerine devam ediyor. Düzce?de vakit bulduğu her zaman vatandaşlarla birlikte olmaya çalışan Belediye başkanı bu defa da Düzce?de uzun yıllardır demir döğerek geçimini sağlamaya çalışan Demirci Sabri Ustayı ziyaret etti.

 

 

 

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Kiremitocağı?nda demir döğerek yaşamını sürdüren ve yılların eskitemediği demire hayat veren Sabri Usta?yı dükkanında ziyaret etti.

Sabri Ustanın yaptığı bir baltayı da döğen Belediye Başkanı Dursun Ay, ayrıca eskimeye yüz tutan ve emsali olmayan zaanat hakkında bilgiler aldı. Demir döğdükten sonra açıklama yapan Belediye Başkanı Dursun Ay; ?Düzcemiz de uzun yıllardır demircilik yaparak hayatını sürdüren Sabri ustamızı ziyaret ettim.

Çekici elimize alıp demir döverek işinin ustalığını öğrenmeye çalıştık. Bizde ustamıza destek olup onu daha güzel bir ortama taşıyacağız. Atalarımızdan süre gelen bu zanaatkar ustamızı tebrik ediyor, işlerinde kolaylıklar diliyorum? dedi.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.