ÖZEL ÇOCUKLAR JANDARMA?DA

ÖZEL ÇOCUKLAR JANDARMA?DA

Özel çocuklara olan ilgileri ve onlarla ilgili hiçbir etkinliği kaçırmadıkları bilinen Jandarma Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya ve Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, bugün Yeşil Düzce özel eğitim merkezi öğrencileri ile bir araya geldiler.

 

 

Yeşil Düzce özel eğitim merkezi öğrencileri, Jandarma Komutanlığını ziyaret ettiler. Öğrencileri jandarma Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya ve Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz karşılarken, bir öğrencinin tekmil vererek selamlaması  renkli görüntülere sahne oldu. 

İl Mili Eğitim Müdürü Murat Yiğit ve 17 öğretmenin eşlik ettiği öğrenciler, Çetinkaya?nın selamlamasına hep bir ağızdan sağol diyerek

Ziyarette ilk olarak öğrencilere jandarma araçları tanıtıldı, araçlara ve emniyetin ekip motorlarına binen çocuklar neşeli dakikalar geçirdi.

Daha sonra Jandarma arama köpeklerini tanıyan çocuklar, köpeklerin gösterilerine alkışlarla karşılık verdiler.özel öğrenciler köpeklerle oynama fırsatı da yakaladılar.

Jandarma Komutanı Mustafa Çetinkaya, özel çocuklara farklı bir gün yaşatmak amacıyla böyle bir etkinlik düzenlediklerini söyledi.

Çetinkaya, ?bugün onlar için unutulmaz bir gün olacak. Böyle etkinliklere devam edeceğiz, onlar adına farkındalık yaratmak amacındayız? dedi.

İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz de, böyle etkinliklerin, görevleri icabı yaşadıkları strese ara vermek adına da olumlu olduğunu dile getirdi.

İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit ise, çocuklara özendiğini söylerken, Çetinkaya ve Deniz?e bu etkinlik için teşekkür etti.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.