Çocuk Kulübünün kayıtları başlıyor

Kendi binasını temizleyemeyen özel idare köylere hizmet götürecek

Çocuk Kulübünün kayıtları başlıyor

Köyler hizmet için bekleye dursun Özel İdare kendi binasının önünü temizleyemiyor. Özel İdare’nin Fevzi çakmak Mahallesi’ndeki yönetim binası’nın Asar Deresi kenarındaki kısmı döşenmeyi bekleyen taşlardan, hafriyat atıklarına kadar her şeyin bulunduğu katı atık deposu haline döndü.

Düzce’de merkez köylere, ilçelere ve ilçe köylerine hizmet götürmekten sorumlu Özel İdare maalesef katı atık deposu haline döndü. İçersinde İl Genel Meclisi’nin de bulunduğu Fevzi çakmak Mahallesi’ndeki merkez yönetim binasının Asar Deresine bakan tarafın hafriyat atıklarının bulunduğu dağlara ev sahipliği yapıyor. Bu haliyle atıl görüntü sergileyen Özel İdare, araç parkında bulundurduğu kamyon, kepçe, greyder gibi araçlara rağmen kendi binasının önünü temizleyemezken, köylere nasıl hizmet götüreceği ise tam bir muamma olarak kalıyor. Yıllardır aynı görüntüye sahip olan bölgenin ne zaman temizlenip Düzce’ye yakışan bir görünüme kavuşacağı ise büyük merak konusu oluyor.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.