ALBAYRAK: AK PARTİLİLERE ACIYORUM

...

Akçakoca belediye başkanı Fikret Albayrak, terminal hakkında söylenti çıkaranları “ Kör cahil” olarak nitelendirirken, “ Allah bu zihniyetten Akçakoca’yı korusun” dedi.

 

Akçakoca belediye başkanı Fikret Albayrak dün akşam Düzce Tv ekranlarında yayınlanan Mehmet İbrahimoğlu ile Gündem programına konuk oldu. Albayrak, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun hafta sonunda  terminal açılışını yapacağını söylerken, İbrahimoğlu’nun , “terminal çöküyor” iddialarıyla ilgili sorusunu yanıtladı.

Albayrak, bu iddiaların dedikodudan ibaret olduğunu söylerken, “bu dedikoduları çıkaranlar  eğer aktif siyasetin içindelerse vay AK Parti’nin haline” dedi.

 

Albayrak,“Ne acıdır ki, Akçakoca’da belli bir kesimde farklı bir anlayış var. Fikret Albayrak başarısız olsun da gerekirse sular çamurlu aksın, borular patlasın şehre su gelmesin, istinat duvarları yıkılsın. Duvarlar niye yıkılmıyor diye şaşıranlar var. Akçakocaspor’un yenilmesi için dua edenler var. Son günlerde ortaya çıkardıkları terminal çökmüş iddiaları. Eğer bunları yapanlar siyasi parti içinde aktif olanlarsa vay AK Partinin haline, acıyorum zavallılar ,nerelerden medet umuyorlar. Yıkılabilir, çökebilir, arıza yapabilir, ama unuttukları bir şey var, ben bu yatırımları kendi evime götürmeyeceğim. Bu yatırımlarla Akçakoca’ya hizmet etmeye çalışıyoruz. Cenabı Allah asla bunlara yol vermeyecektir. Bu, karakteri hinlikle dolu insanlara Allah kalbine göre versin. Akçakoca terminali İller bankasının kontrolünde yapılan inşattır. İller bankası kontrollerini istedim. Biz yapının yapılacağı sahilde temel açtığımızda riske girmeyelim dedim son derece sağlam sanki 20 katlı bina yapılacak gibi yaptık.” Dedi.

 

Terminal çöküyor iddialarını çıkaranları kör cahil olarak nitelendiren Albayrak, bilgi sahibi olmadan atıp tutanların bu kafayla Akçakoca’yı hiçbir yere taşıyamayacaklarını ifade etti.

 

Albayrak, “ Belli tutulmuş insanların çıkardığı bir şey. Çatlamasıyla doğrusu olmuş, çatlama olmasaydı sorun var derdik. Kendilerinin yaptığı belediye sarayını görseler altında kalırlar. Aday adaylarından biri Mehmet Topuz,  kendisi inşaat mühendisidir, bu konuda bilgi sahibidir ondan bilgi alsınlar. Kör cahiller, Allah Akçakoca’yı bunlardan korusun. Bu kafayla Akçakoca’yı hiçbir yere taşıyamazlar. Bu sıkıntı onların kıskançlıklarından kaynaklanıyor. Aynı insanlar bu projenin 40 yıl bitmeyeceğini birkaç başkan değiştireceğini söylemişlerdi. İşte bundan böyle konuşuyorlar.” Şeklinde konuştu.

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0
DÜZCE HAVA DURUMU