Gençler, Afyon’da Gelişim Kampına Katıldı

..

AK Parti Düzce Gençlik Kollarımız, Afyonkarahisar’da 3 günlük gelişim kampına katıldı. Kampa Düzce’den 19 bayan gençlik kolları üyesi katıldı.

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları tarafından gençlere yönelik gelişim kampı düzenlendi.

Türkiye genelinde tüm illerin katıldığı kampa Düzce Gençlik Kolları bayan üyeleri de katıldı. AK Parti Düzce İl Başkanlığı önünden kaldırılan otobüsle Afyonkarahisar’a giden Gençlik Kolları üyeleri, 3 gün süren  kampta AK Parti Vizyonu, Dış Politika, Tarih Şuuru ve Siyasi Bilinç ile ilgili konularda derslere girdi. Kampa; Ankara Milletvekili Julide Sarıeroğlu ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ar-Ge Birim Başkanı Prof. Dr. Nükhet Hotar özel konuk oldu.

Düzce’deki kafilenin başında giden AK Parti Düzce Gençlik Kolları Başkan Yardımcımız Bedia Başar, “ Daha önce erkek üyelerimiz Kızılcahamam’da gelişim kampına katılmıştı. AK Parti Gençlik Kolları bayan üyeleri olarak bizler de Afyonkarahisar’da kampa alındık. Kamp, hem eğitim hem de kaynaşma açısından çok yararlı oldu. Siyasi, tarihi ve güncel konular hakkında önemli bilgileri not ettik” diye konuştu.

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0
DÜZCE HAVA DURUMU