İMZA GÜNÜ İLGİ GÖRDÜ

....

Düzceli tiyatrocu Hüseyin Kefeli’nin ilk kitabı Mazoşist Aşklar’ın imza gününde Düzceliler yalnız bırakmadı. Hem kitap hem imza günü ilgi gördü.

Uzun yıllar Düzce’de sanatla uğraşan ve şimdilerde İstanbul Şehir Tiyatrolarında oyuncu olarak görev yapan Hüseyin Kefeli’nin bugün imza günü vardı. Mekan Kafede düzenlenen imza gününde Kefeli ilk kitabı olan Mazoşist Aşklar’ı sevenleri için imzaladı.

 

Genç oyuncu ve yazar Hüseyin Kefeli Düzce’deki sanatçı büyüklerinin katkıları ile sanata gönül verdiğini söylerken, gençlere de sanatla uğraşmaları için destek olmak istediğini belirtti.

Kefeli, “ Bugün Düzce’de olmaktan dolayı çok mutluyum. Düzce’ye karşı bir sorumluluğumuz var. Geçmişte sanatla uğraşan ağabeylerimizi görerek sanata gönül verdik. Bu mekanı bize açan Haluk Velioğlu, Akif Çodur, Süleyman Kefeli, Alev Hocamız, daha sayamadığımız sanat ile uğraşan bir çok güzel insan bize sanatsal estetik algısı öğrettiler. Biz de onlardan bayrağı devralıp, gençlerin sanatla uğraşmasını sağlayacak alan açarız diye Düzce’deyiz.” Dedi.

İlk Baskısını imzaladığı Mazoşist Aşklar kitabından söz eden Kefeli, acı üzerine kurulu sevgilerden söz ettiğini anlattı, acıya aşık olan insanları anlattığını belirtti.

Kefeli hem kitaba hem imza gününe gösterilen ilgiden de memnun olduğunu söyledi.Sanatla uğraşan Düzce gençlerine sahip çıkılmasını istedi.

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar1
  • Onay Bekleyenler0
DÜZCE HAVA DURUMU