2 GÜN DÜZCE'DE OLACAKLAR

...

CHP’den Düzce’ye bir çıkarma daha. Geçen yıl Hecinler dahil bir çok kez Düzce’ye gelen CHP Milletvekilleri bu kez merkez ve ilçelerde halkla, esnafla ve STK’larla bir araya gelecekler.

Bugüne kadar bir çok kez farklı konular için Düzce’ye gelen CHP Milletvekilleri 8-9 Aralık tarihinde Düzce’ye çıkarma yapmaya hazırlanıyor. Partinin etkili ve sistemli çalışmalar sürdürmesi kapsamında Milletvekilleri ve İl örgütlerinin katılımı ile alan çalışması planlanıyor.

 

 

Bu kapsamda Düzce Çalışma Grubunu oluşturan  5 milletvekili 8 Aralık’ta merkez ile Akçakoca, Yığılca ve Gölyaka ilçelerinde, 9 Aralıkta ise tüm ilçelerde halkla, esnaf ve STK’lar ile buluşacaklar.

Düzce Çalışma grubunda bulunan CHP Genel Başkan Yardımcısı Ankara Milletvekili Haluk Koç, Parti Meclis Üyesi Canan Kaftancıoğlu, Muğla Milletvekili Ömer Süha Aldan, İzmir Milletvekili Murat Bakan ve Çorum Milletvekili Tufan Köse, İl teşkilatının da katılımıyla oluşturulacak gruplarla birlikte alan çalışması yapacak.

Alan çalışmasının, Hem örgütlerin diri olması hem de FETÖ soruşturmalarından dolayı bir çok belediye başkanının görevden alınması ile birlikte bir erken yerel seçim kanısı oluşması dolayısıyla yapılmasının planlandığı öğrenildi.

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar2
  • Onay Bekleyenler0
DÜZCE HAVA DURUMU