ÖZLÜ VEDA ETTİ

...

Düzce Üniversitesi Hastanesi’nde personel eksikliğini gündeme getirmiş, Başhekim Onur Özlü’nün de hastaneden ayrılacağını söylemiştik. Ancak haberimize istinaden üniversiteden gelen açıklamada, Başhekim Özlü’nün görevinin başında olduğu belirtilmişti. İşte o haberimizin gerçekliği ortaya çıktı ve Özlü düzenlenen veda yemeği ile Düzce Üniversitesinden ayrıldı.

Geçtiğimiz günlerde “Üniversite Hastanesi Dökülüyor” başlıklı haberimizle Düzce Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Onur Özlü’nün başka bir ile gideceğini gündeme getirmiştik. Ancak haberimize istinaden üniversiteden yapılan açıklamada, Başhekim Özlü’nün görevinin başında olduğu belirtilmişti.

Düzce Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof.Dr. Onur Özlü düzenlenen veda yemeği ile Düzce’ye veda etti.

Yapılan açıklamada,  “Üniversitemiz Hastanesi Başhekimi Prof. Dr.Onur Özlü’nün de görevinden ayrılarak başka bir hastaneye başhekim olarak göreve atandığı belirtilmiş olup bu konu hakkında Rektörlüğümüze ulaşan yazılı bir bilgi bulunmamaktadır ve Prof. Dr. Onur Özlü bugün itibariyle görevinin başındadır” denilmişti.

Ancak görevi başında olduğu söylenen Düzce Üniversitesi Başhekimi Prof.Dr. Onur Özlü için geçtiğimiz akşam veda yemeği düzenlendi. Düzenlenen veda yemeğine çok sayıda öğretim üyesi, hastane personeli de katıldı. Böylelikle Düzce Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof.Dr. Özlü’nün, Düzce’den ayrılacağı yönünde ki söylentiler gerçek çıktı.

 

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar8
  • Onay Bekleyenler0
DÜZCE HAVA DURUMU