50. YILDA ŞAMPİYONLUK NEDEN OLMASIN

...

Düzcespor Basın Sözcüsü Taner Met ve Genel Kaptan Serkan Verep, sezon başında “bu yıl şampiyon olacağız” sloganı ile yola çıkmadıklarını ancak gönüllerinden geçen şampiyonluğun 50.yılını kutlayan Düzcespor’a yakışacağını söylediler.

Dün akşam Spor Sayfası’nda Hasan Kaya’nın konukları, Düzcespor Basın Sözcüsü Taner Met ve Genel Kaptan Serkan Verep’ti. Programın başında nostalji yaşandı ve yepyeni bir yönetim, kadro ve teknik heyetle 3. lig sezonuna başlayan Düzcespor’un ilk kez düzenlenen sezon açılışı görüntüleri hatırlandı.

Genel Kaptan Serkan Verep “Düzcespor bu şehrin aynasıdır” derken, 50 yıllık bir mazisi olan takımın bu sene şampiyon olmasını beklediğini söyledi.

Verep, “ Biz tabi ki şampiyon olmak istiyoruz. Sezon başında sağlam adımlarla yürümek için 5 yıllık bir plan yaptık. 50. yıl farklılığının bu sene yaşanmasını istiyorum. Mehmet Keleş başkanımız yıllarca bu takımın yükünü çekti, desteklemeye de devam ediyor. Fakat bu sene uzun yıllar sonra sivil yönetimin gelmesi, görev dağılımının iyi yapılması, kulübü profesyonel bir yapıya sokması, düşük bütçeyle ilk beşin içinde, ilk ikide  olmamız 50 yılın farklılıklarını gösteriyor. Bu takım bu yıl hak ettiği yere çıkacak. En az PTT 1. lig bu takımın hak ettiği yer.” Dedi.

Basın Sözcüsü Taner Met ise, göreve, “ Biz bu takımı şampiyon yapacağız” sloganı ile başladıkları zaman teknik ekibin ve oyuncuların üzerinde büyük bir baskı oluşmasına neden olacaklarını vurgularken, temkinli adımlarla ilerlemenin en doğru hareket olduğunu söyledi.

Met, “ Biz öncelikle ligde kalıcı olalım istedik. Farkında olmadan çok iyi bir kadro kurmuşuz. Şu anda 2. konumdayız ve şampiyonluğun en büyük adayıyız. Şampiyon olmak istiyoruz en nihayetinde ama gerçeklerden de uzaklaşmamak gerektiğini her zaman savunan kişiyim.” Şeklinde konuştu.


19 ARALIK 2016 DÜZCE TV SPOR SAYFASI PROGRAMI paylaşan: duzcetv

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0
DÜZCE HAVA DURUMU