MUSTAFA KEMAL’DEN DENİZ’E ZİYARET

...

Düzce Mustafa Kemal Ortaokulu idareci ve öğrenciler Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz’i ziyaret ettiler.

Mustafa Kemal Ortaokulu  Müdürü Muhsin Celep, Müdür Yardımcısı Nihat Gökmen, Rehber Öğretmeni Zeki Bilgili, Beden Eğitimi Öğretmeni Oğuzhan Şahin eşliğinde okul öğrencileri Düzce İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz’i makamında ziyaret ettiler.

Ziyaret sırasında Okul Müdürü Muhsin Celep, Deniz’e görevinde başarılar dilerken, “ Son zamanlarda emniyet güçlerimize yapılan yoğun terör saldırıları karşısında her Türk vatandaşı gibi polisimizin ve askerimizin yanında olduğumuzu bilmenizi isteriz.” Dedi.

Celep ve öğrenciler,  Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz’e Türk bayrağı hediye ettiler.

Emniyet Müdürü Deniz, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirirken, “ Sizlerin, öğrencilerimizin ve Türk milletinin daima arkamızda olduğunu bilmek bizlere güç vermektedir. Bu sayede vazifemizi daha kararlı, daha azimli yapmamızı sağlıyor.” İfadelerini kullandı.

Deniz öğrencilere de bazı öğütlerde bulunarak “Milli ve manevi değerlere sahip çıkarak, gündemi takip ederek dost ve düşmanlarımızı iyi ayırt etmelisiniz. Düşmanlarımızın bir oyunu olan 15 Temmuz darbe girişimi, siz gençlerimiz sayesinde bertaraf edilmiştir. Bu ve buna benzer terör olayları, birlik ve beraberliğimizi artırmakta ve bizi milli manevi değerler etrafında kenetlemektedir.” Dedi.

Yapılan ziyaret sonrasında öğrenciler, Emniyet Müdürü ile yaptıkları görüşmeden çok memnun kaldıklarını ifade ederek özellikle Emniyet Müdürü’nün makam koltuğu yerine aralarında oturmasından etkilendiklerini söylediler. Yakın ve samimi ortam sayesinde kendilerini daha güvenli ve huzurlu hissettiklerini belirten öğrenciler; polislik mesleğine ilgilerinin arttığını, vatan ve millet için ellerinden geleni yapacaklarını ifade ettiler.

 

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar1
  • Onay Bekleyenler0
DÜZCE HAVA DURUMU