HAZIRLIK MAÇLARI BELLİ OLDU

...

2016-2017 sezonunda ligin ikinci yarısının başlamasına 2 haftalık bir süre kalırken, 2. etap kamp çalışmaları için Antalya’da bulunan Düzcespor’un hazırlık maçları da belli oldu.

Teknik direktör İskender Eroğlu ve yardımcı antrenörler gözetiminde yapılan ilk antrenman düz koşu ile başladı. Ardından 5’e2 pas çalışması ile devam eden takımımız, koordineli bir şekilde kontrol pas hareketleri ile çalışmalarına devam etti. Kaleciler Salih Şenbaş, Efe Veli ve İlker Ergin kaleci antrenörü Seçkin Asuk gözetiminde çalışmalarını tamamladılar.

 

Oyuncuların üç set üzerinden yaptığı pas çalışmasının ardından yarım sahada çift kale maç ve açma-germe hareketleri ile yaklaşık 1,5 saat süren kampın ilk antrenmanı tamamladılar.

 

Kampta ki Hazırlık Maçları Belli Oldu

İkinci yarı hazırlıkları için Antalya’da kampa giren Düzcespor’un kamp süresi boyunca yapacağı hazırlık maçlarının takvimi de belli oldu.

Antalya Lara kampında ilk gününü geride bırakan takım, ikinci yarı hazırlıkları çerçevesinde üç hazırlık müsabakası oynayacak.

Düzcespor kamp yaptığı Antalya’da ilk olarak 4 Ocak 2017 Çarşamba günü Bölgesel Amatör Lig 6. Grupta mücadele eden ve ilk yarıyı lider olarak tamamlayan Yeni Altındağspor ile yapacak. Ardından ise 6 Ocak 2017 Cuma günü ise Spor Toto 3. Lig 3. Grupta mücadele eden Muğlaspor ile karşılaşacak. Düzcespor kampın son hazırlık karşılaşmasını ise 8 Ocak 2017 Pazar günü Spor Toto 3. Lig 1. Grupta mücadele eden Altay ile oynayacak.

 

Kampın İkinci Gününde Sabah Antrenmanı Yapıldı

Antalya Kampının ikinci gününde sabah saat 10:00’da başlayan antrenman tamamlandı.

Antalya Lara’da devam eden kamp çalışmalarımda ikinci gününde olan Düzcespor sabah idmanı Teknik direktör İskender Eroğlu ve yardımcı antrenörler gözetiminde yapıldı.

Sabah antrenmanına düz koşu ile başlandı. Ardından 5’e2 pas ve koordineli bir şekilde kontrol pas hareketleri ile çalışmalarına devam etti. Kaleciler Salih Şenbaş, Efe Veli ve İlker Ergin kaleci antrenörü Seçkin Asuk gözetiminde çalışmalarını tamamladılar.

Oyuncular yaklaşık 45 dakika süreli olarak güce dayalı çalışmasını gerçekleştirdi. Yapılan pas çalışmalarının ardından yarım sahada çift kale maç ve açma-germe hareketleri ile yaklaşık 1,5 saat süren kampın ikinci antrenmanı tamamlandı.

Düzcespor günün ikinci antrenmanını bugün saat 17:00’de devam edecek.

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0
DÜZCE HAVA DURUMU