SÜRÜCÜNÜN ANLAM VERİLEMEYEN DAVRANIŞLARI

...

Beyciler’de meydana gelen kazaya karışan sürücü herkesi şaşırttı.  Önce şoka girdiği düşünülen  ve çevredeki vatandaşların yardımına koştuğu sürücü ne polise ne sağlık ekiplerine bilgi veremedi.Sürücünün hal ve davranışları uyuşturucu kullandığına dair şüphe uyandırdı.

Bugün D-655 karayolunda ilginç bir kaza yaşandı. İlginçlik kazada değil kazaya karışan aracın sürücüsündeydi.

Alınan bilgiye göre, Beyciler’den çıkan Burhan B. İdaresindeki otomobil, D-655 karayolunda seyir halindeki Hüseyin A. İdaresindeki otomobile çarptı.

 

Kaza sonrası çevredekiler Burhan B’nin ayakta zor durduğunu görünce şoka girdi zannettiler ancak zaman geçtikçe sürücünün durumundan şüphelendiler. Vatandaşlar Burhan B. İle uzun süre ilgilendiler ancak davranışlarına anlam verilemeyen adam sadece çevredekilere boş boş bakmakla yetindi.

Olay yerine gelen 112 acil ve polis ekipleri Burhan B’ye sordukları soruların cevabını almak için epey bir çaba sarf ettiler. Yoğun çabalar sonucu ikna olan Burhan B. Ambulansa bindirilerek hastaneye sevk edildi. Burhan B’nin çarptığı aracın sürücüsü Hüseyin A. İse şaşırmış bir durumda kazanın nasıl olduğunu anlattı.

Kazanın ardından yolda kalan iki aracın kaldırılmasıyla D-655’te trafik normal akışına döndü.

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0
DÜZCE HAVA DURUMU