BUGÜNKÜ DURAK CUMAYERİ’YDİ

..

Her hafta belirli günlerde ilçe ziyaretleri gerçekleştiren Vali Zülkif Dağlı’nın bugünkü durağı Cumayeri oldu. Vali Dağlı Cumayeri’nde bir müjde verdi. Rafting alanının kapanmayacağını bildirdi.

Vali Zülkif Dağlı bugün Cumayeri’ndeydi. İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz ve dair müdürlerinin eşlik ettiği Dağlı, diğer ilçelerde olduğu gibi Kaymakamlık, belediye ve odaları ziyaret etti, muhtarlarla bir araya geldi.

 

Vali Dağlı belediye ziyareti sırasında Başkan Recep Tuna’dan projeler hakkında bilgi alırken, turizmle ilgili olarak önemli bir müjde verdi, Cumayeri’nin tanıtımına büyük katkı sağlayan Rafting alanının kapanmayacağını söyledi.

Vali Dağlı, “ Kaymakamımızı ziyaret ettik. Muhtarlarımızla bir araya geldik. Onların sorunlarını dinledik. Belediyemizde başkanımızın yürütmüş olduğu projeleri dinledik, bilgi aldık. Esnaf ve Sanatkarlar odamızı, ziraat odamızı ziyaret edeceğiz. Ardından da şehit annemizi ziyaret edeceğiz.Cumayeri artık kabuğunu kırmış, gelişmeye bir hayli açık. Belediyenin yeni projeleri ile de bu birbirini destekleyecek. Yapılaşma çok güzel hızlı bir şekilde devam ediyor. İmar ve şehirleşme iyi gidiyor. Örnek bir ilçe olacağını düşünüyoruz.yeni rafting alanı ile ilgili gelişmeler olacak. DSİ’nin yeni projelerinden sonra. Yeni bir turizm alanı ilimize geliyor. Cumayeri hak ettiği payı bundan sonra daha fazla alacak.Çünkü rafting alanımız bozulmayacak. Temennimiz ve yapılan çalışmamız o şekilde olacak. Ayrıca motokros pisti yapımı devam ediyor. Belediyemizin yaptığı su parkı ve buna benzer parklar var.” Dedi.

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0
DÜZCE HAVA DURUMU