BAŞKANLAR SICAK BAKIYOR

...

Dün akşam Spor Sayfası’na telefon bağlantısı ile katılan Düzcespor eski Başkanlarından Bayram Ali Kubilay, eski başkanlarla futbolcuları bir araya getirme düşüncesini gerçekleştirmeye çalışırken, yaptığı görüşmelerle başkanların bu oluşuma sıcak baktığını söyledi.

Dün akşam televizyonumuzda yayınlanan Spor Sayfası’nda Hasan Kaya’nın canlı yayın konuğu İhsan Çetin’di.

Diyarbakır’da bulunan Bayram Ali Kubilay programa telefon ile bağlandı, Beşiktaşlılar Derneğini ziyaret ettiklerini, 65 futbolcuya forma hediye ettiklerini söylerken, Düzce eski Cumhuriyet Başsavcısı olan ve şimdi Diyarbakır’da görev yapan Kamil Erkut Güre’nin girişimleri ile Diyarbakır Düzce köprüsünü kurmak istediklerini belirtti.

Hayata geçirmek istediği oluşum ile ilgili olarak son gelişmeleri izleyenler ile paylaşan Kubilay, bazı eski başkanlarla görüşmeler yaptığını bu hafta ya da önümüzdeki hafta eski başkanlarla futbolcuların bir araya geleceğini belirtti.

 

Kubilay, “ O süreçten sonra Cemil Başkanımla, Haşim Başkanımla, Abdullah Başkanımla görüştüm. Hepsi çok iyi atmosfer olabilir dediler. Kıvılcımı başlattın güzel bir oluşum olur diye tahmin ediyoruz dediler. Mehmet Saygun’la görüştüm. Futbolcularla eski başkanlar bir araya gelsin diye bir karar aldık. Maddi manevi destek vereceğiz diye düşünüyorum.Bu hafta yetişmezse gelecek hafta kesin. Bu oluşum Mehmet Saygun’un bayrağını şampiyonluk bayrağı olarak Düzcespor stadına asacak.” Dedi.

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0
DÜZCE HAVA DURUMU