KAMP DÜZCESPOR’A YARADI

...

Düzcespor Basın Sözcüsü Taner Met  Teknik Direktör İskender Eroğlu dün akşam Spor Sayfası programına telefon ile bağlanarak hem transferleri hem kamp dönemini anlattılar.

Düzcespor Basın Sözcüsü Taner Met, transferler hakkında bilgi verirken, 2 oyuncunun takıma geldiğini 3 oyuncu ile daha görüşmelerin devam ettiğini söyledi.

Met, “ Ankaragücü’nden Teoman Sefa geldi, Mesut Uzun’da Sultanbeyli’den geldi.Teoman forvet, Mesut kanat oyuncusu. Gidenlerden, Gökhan Karataş kendisi takımdan ayrılmak istedi, Özgür Akıncı ve Soner ile yollarımızı ayırdık. İlk olarak Engin ile yollarımızı ayırmıştık. Bir kardeşimiz alt yapıdaydı o alt yapıya döndü. 3 kişi ile daha görüşüyoruz şu anda. Güzel yol kat ettik bununla alakalı. Yüzde yüz netleştikten sonra kamuoyuyla paylaşacağız.1 ya da 2 transfer daha yaparak kapatmayı düşünüyoruz.” Dedi.

 

 

Düzcespor Teknik Direktörü İskender Eroğlu da telefon bağlantısı ile programa katıldı. Eroğlu, Düzcespor’un kampta moral ve kondisyon depoladığını söyledi.

Eroğlu, “ Kamp süresi çok iyi geçti. Takım moral depoladı.Yeni bir oyuncumuz katılmıştı kampımıza onu da gördük. Hafif sakatlıklar oldu ama genel olarak baktığımızda kamp bizim için çok iyi geçti. Hazırlık maçları ve kondisyon depolamayla güzel geçti. Hazırlık maçlarında oynamayan oyuncumuz kalmadı. Kampı uzatmadık, Silivrispor ile suni çimde oynayacağımı için Düzce’ye gelerek hazırlanmak istedik. Maçın havasına girelim dedik.” Şeklinde konuştu.

Eroğlu ikinci yarının ilk maçında oynayacakları lider Silivri maçında galip gelmeleri halinde Düzcespor’un lider olma ihtimalinin olduğunu söylerken, “ zor ama iki taraf için de keyifli bir maç olacak” dedi. 

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0
DÜZCE HAVA DURUMU