BAŞKAN’DAN 10 OCAK YEMEĞİ

....

Belediye Başkanı Mehmet Keleş, dün akşam Düzce basını ile yemekte buluştu. Başkan Keleş, her gün belediyeyi metheden haberler yerine basından eleştiren, yanlışları ve doğru yolu gösteren haberler yapılmasını istedi.

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde, yerel yazılı ve görsel basın mensupları ve ajans temsilcileriyle Düzce Belediyesi Erguvan Sosyal Tesisleri’nde yemekli toplantıda bir araya geldi.

Başkan Mehmet Keleş, yerel yönetim hizmetlerinin gerçekleştirilmesinde basın mensuplarının idarenin en büyük yardımcılarından olduğunu belirterek ‘ Basın bizim halkla iletişimimizi sağlıyor’ dedi.

Düzce Belediyesi tarafından 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle düzenlediği yemekli toplantıya Düzce’de görev yapan yazılı ve görsel basın mensuplarıyla ulusal basın, ajans temsilcileri katıldı.

Belediye Erguvan Sosyal Tesisleri’ndeki etkinlikte Başkan Mehmet Keleş tek tek tüm basın mensuplarıyla sohbet etti. Basın mensuplarının her türlü koşul altında mesai mefhumu gözetmeksizin çalıştıklarını vurgulayan Başkan Keleş, “bizi metheden haber yapmayın eleştirin, yanlışlarımızı gösterin” dedi.

 

 

Başkan Keleş, “ neyi yanlış yapmışız, neyi doğru yapmışız sizden duyuyoruz. Eksikliklerimizi sizden görüyoruz. Sonuç itibariye bu şehrin büyümesinde gelişmesinde daha iyiye giden yolda sizin de çok büyük katkınız oluyor. En çok sizin katkınız var ben bunu yakinen biliyorum. Bütün çıkan haberler bizi metheden haberler olmayabilir, Bizi her gün metheden basın gitsin bizi eleştiren, tenkit eden , bize doğru yolu gösteren basın gelsin isteriz. Bütün samimiyetimle bunu ifade ediyorum.” Şeklinde konuştu.

Gazetecilerle kutlama etkinliğinde Başkan Yardımcısı Ali Güney’in de doğum günü pastası kesildi.

 

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar1
  • Onay Bekleyenler0
DÜZCE HAVA DURUMU