DERSİM DEPLASMANINA 19 KİŞİLİK DESTEK

...

Avukat Ali Dilber önderliğinde Düzcespor’un Dersimspor deplasman masraflarını üstlenen 19 kişi bugün takımın idmanına katıldı. Aralarında işadamları ve avukatların bulunduğu grup, takıma başarılar dileyerek “ o sene bu sene olsun” temennisinde bulundu.

Düzcespor’a deplasman maçlarında destek vermek amacıyla başlatılan kampanyada, Dersimspor maçını üstlenen isimler bugünkü son idmanda takımı yalnız bırakmadı. Baro eski Başkanı Ali Dilber önderliğinde aralarında, işadamları, avukatlar ve Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan’ın da bulunduğu 19 kişi örnek bir tavır sergileyerek Düzcespor’un Dersim deplasman masraflarını karşıladılar.

Bir imece anlamında Düzcespor’a destek olmak istediklerini söyleyen Dilber, “Düzcespor’a deplasman desteği vermek için sizlerin çağrısı üzerine, biz de Düzcespor’a gönül vermiş arkadaşlarla herkesin eşit miktarlarda katılacağı bir imece usulü yapalım dedik. Bu sadece benim öncülüğümde toplanmış olan bir miktardır. Herkes eşit katılım yapmıştır. Bu katılımda 19 değerli büyüğümüz, arkadaşlarımız , kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Dersimspor deplasmanına sahip çıkarak, diğer deplasmanlara sahip çıkmak adına örnek olsun diye yaptık.” Diyerek katkıda bulunan isimleri saydı.

Düzcespor’a, Muzaffer Komit, Tanju Coşkun, Murat Özsoy, Mehmet Danışmaz, Recep Albayrak , İbrahim Ercan, Servet Sivrikaya, Mustafa Yılmaz, İbrahim Canpolat, Doç Dr. Ayhan Şamandar, Ömer Bektaş, İbrahim Karakaş, Fatih Özdemir, Ali Koç, Hayrettin Keskinkol, Mustafa Dinç, Mehmet Ali Toramanoğlu, Fatih Sönmez destek vererek birliktelik örneği sergilediler.

Dilber sözlerinin devamında, “Dersim’den galibiyetle döneriz temennimiz bu. O sene bu sene olsun. Ama yense de yenilse de, berabere de kalsa bizim bırakma ihtimalimiz yok. Düzcespor bizim gönlümüze girmiştir.” Dedi.  

19 isim arasında bulunan Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan, diğer belediye başkanlarının da aynı duyarlılığı göstereceğini söylerken, şehrin ruhu olması gerektiğini belirtti.

Düzcespor Basın Sözcüsü Taner Met, bu kampanyayı başlatan eski Başkan Bayram Ali Kubilay’a teşekkür ederken, dersim deplasmanının ardından Pazar deplasmanı için de iki işadamından destek alacaklarını bildirdi.

Düzcespor Sportif Direktörü Habib Şenol Yalçın, Dersim maçına hazır olduklarını söyledi, takımın Cumartesi sabahı yola çıkacağını belirtti.

Ali Dilber’in İdmanda Düzcespor futbolcularını motive eden konuşmasının ardından hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirildi.

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0
DÜZCE HAVA DURUMU