YENİ İSİM ÇOK DA SÜRPRİZ OLMADI

...

Sürekli darılmalarıyla ünlenen Ali Güney’in Düzce Belediye Başkanı Yardımcılığını  bırakacağı sık sık kulislerde konuşulurken, sürpriz bir gelişme ile Murat Caymaz belediye başkan yardımcılığı görevinden ayrıldı. Caymaz’ın yerine getirilen isim ise çok da sürpriz olmadı. Başkan Keleş ile yıllara uzanan dostluğu ve geçtiğimiz günlerde tatile çıkarken belediye başkanlığını devretmesi Badur’a başkan yardımcılığı kapılarını açtı.

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı  Murat Caymaz dün akşam sürpriz bir kararla görevinden ayrıldı. 2014 yerel seçimlerinde bir dernek başkanı görevindeyken Mehmet Keleş’e verdiği destekle belediye meclis üyeliğine ardından da Başkan yardımcılığına getirilen Caymaz dün akşam sosyal medya hesabından başkan yardımcılığı görevinden ayrıldığını duyurdu.

Belediyede yaşanan bu gelişmenin ardından gözler Caymaz’ın yerine getirilecek yeni başkan yardımcısına çevrildi. Ancak bu isim çok da sürpriz olmadı. Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in uzun yıllardır çok yakın dostu olan ve geçtiğimiz günlerde tatile çıktığında başkanlığı devrettiği meclis üyesi Kadir Badur belediye başkan yardımcısı oldu.

 

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar2
  • Onay Bekleyenler0
DÜZCE HAVA DURUMU