İZLEYİCİLERİMİZİN DESTEĞİ İLE GELEN BAŞARI

...

1994 yılında, Düzce ve bölgesinde yayın hayatına başlayan televizyonumuz geçen zaman içersinde güncel teknolojiye ayak uydurarak geliştirdiği yayıncılık anlayışı içerisinde, siz değerli izleyicilerin destekleri ile büyümeye devam ediyor. Düzce Tv, Canlı TV’de Türiye genelinde ilk 100 arasına girmeyi başardı.

Çağımızın teknolojisi internetin hayatımıza girmesinden sonra teknolojik yatırımlarını bu tarafa yönlendiren kanalımız sosyal medya üzerinden Dünya’ya açılmış, yaptığı haberler ve canlı yayınlarla Düzce’mizin ismini yerel yayıncılıktan ulusal platformlara taşıyarak birçok başarıya imza atmıştır. İlklerin kanalı Düzce Tv’nin yaptığı bir çok haber ve canlı yayın konuğu Türkiye genelinde ses getirerek rekor izlenme seviyesine ulaşırken, izleyicilerimizin de desteği ile büyük başarılara imza atmaya devam ediyoruz.

Bu başarılardan bir tanesini Türkiye’nin en büyük televizyon kanallarını  bir platformda toplayan ve internet üzerinden yayın yapan CANLI TV de elde ettik. Türkiye’de ve bölgemizde bulunan birçok kanalı geride bırakan  Düzce Televizyonu, ilk 100 kanal arasına girme başarısını sağlamanın haklı gururunu yaşıyor.  

 

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0
DÜZCE HAVA DURUMU